Monika Pikuła

7,8
3 469 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Monika Pikuła

Bardzo jej nie lubię bo ma 2 synów i jeszcze powiedziała że nigdy by nie chciała córki...Kobiety które mają choc jedną córkę są lepsze a kobiety które mają samych synów są gorsze, Czas aby to zrozumiała wredna baba.

scarlet147

Czyli chcesz przez to powiedzieć, że np. moja mama jest gorszą kobietą, bo ma samych synów, łącznie ze mną.

scarlet147

A ile Ty masz lat, że masz taki tok myślenia? A jak ktoś może mieć tylko samych synów, lub same córki, to co wtedy? :D

scarlet147

HEHE Brawo.Jesteś na mojej liście najgłupszych wpisów filmwebu

miarara

bo syna może mieć każdy a córkę już nie każdy tylko wyjątkowi ludzie

scarlet147

Niby czemu?Chociaż Katarzyna W. to rzeczywiście wyjątkowa osoba.

miarara

Przestań takie przykłady dawać!!!! Nie o to mi chodziło. Ja to oceniam według moich znajomych, wszyscy moi najfajniejsi znajomi mają córki, a mniej fajni synów i dlatego daję takie stwierdzenie

scarlet147

1. Kobiety stanowią ponad ponad połowę polskiego społeczeństwa, z tego wniosek, że nie trzeba być wyjątkową kobietą, aby urodzić córkę. No chyba, że każdy jest wyjątkowy. Cytując: "Skoro każdy jest wyjątkowy, to nikt nie jest".

2. Zwyczajowo ludzie raczej nie mają wpływu na płeć swoich dzieci, więc jeśli matka synów "to zarozumiała, wredna baba", to musi być to wpisane głęboko w jej geny, ponieważ nie zależy to od jej wyboru.

3. "...i jeszcze powiedziała że nigdy by nie chciała córki..."

No to co, że nie chciała? Podobno chłopców łatwiej się wychowuje, ja nie wiem, bo nie próbowałam;)

4. "...wszyscy moi najfajniejsi znajomi mają córki, a mniej fajni synów i dlatego daję takie stwierdzenie"

No to musisz mieć bardzo wielu znajomych, i to bardzo różnorodnych, jeśli uważasz ich za dobrą grupę reprezentatywną. Bo jeśli nie, to Twoje "badania" są niemiarodajne i nie upoważniają Cię do wysuwania tak pochopnych wniosków.


Na odchodnym dam Ci taką małą, koleżeńską radę, Scarlett. To co napiszesz w internecie, zostaje w nim na zawsze. Dajesz taki wpis po wpływem emocji, czy dla wygłupu, lecz jeśli kiedyś będziesz chciała uchodzić za poważną użytkowniczkę, każdy, kto będzie chciał więcej się o Tobie dowiedzieć, natrafi na taki idiotyczny tekst.

Pozdrawiam.

scarlet147

Nie wstyd ci takich głupot wypisywać. Powinnaś przeczytać swój wpis jeszcze raz, i jeszcze raz (ze zrozumieniem), a wtedy możesz zapaść się pod ziemie...

scarlet147

Ten wpis jest tak głupi, że nie może być na serio :) To musi być żart.

scarlet147

dzięki za poprawę humoru :D pozdro dla niekumatych, daliście się strollować jak dzieci

scarlet147

Zgadzam się! Chłopcy są beznadziejni. Jak to miło dowiedzieć się że nie tylko ja mam takie zdanie.

scarlet147

łuuuhaha, ale typiara ma teorie, mam nadzieję, że to trol bo normalny człowiek nie palnął by takiej głupoty :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones