PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007211}
6,9 7 537
ocen
6,9 10 1 7537
Furioza
powrót do forum serialu Furioza

Kolejna produkcja, której zwiastun okazał się lepszy od całości. Spodziewałem się czegoś więcej, ale mimo wszystko przyznać trzeba, że jest to chyba najlepszy polski twór w tej tematyce.

Całkiem przyzwoite aktorstwo, Chabior, Bobrowski, Simlat, Zieliński i oczywiście Damięcki na ogromny plus, Książkiewicz i Banasiuk znacznie odstają od wspomnianych wcześniej kolegów.

Ktoś mocno zainspirował się "twórczością" Vegi, film/serial posiada wiele naleciałości cechujących produkcje owego reżysera. Niby jest jakaś tam różnica, ale można odnieść wrażenie, że otrzymujemy ten sam produkt w innym opakowaniu.

Rozczarowanie, za tydzień nie będę pamiętał, że to oglądałem.

corsa90

całkowicie się zgadzam. Historia ciekawa, aktorstwo, zwłaszcza Damięckiego rewelacja ale całość prezentuje się nawet poziom niżej niż u Vegi. Nieśmieszne wątki z grubaskiem albo blondynką i słaba gra Książkiewicz kładzie ten film. Momentami zastanawiałam się czy blondyna zapłaciła komuś żeby koniecznie zagrać w tym filmie bo wierzyć się nie chce że taką słabizne wzieli do filmu...

ocenił(a) serial na 8
iwona1510005

A ja się nie zgadzam. Oczywiście jeśli wyeliminujemy „jak na”. Obejrzałem serial i przyznaję, ze jest po po prostu dobry. Od muzyki po kreacje aktorskie. Akcja się klei, aktorzy grają a nie tylko uczestniczą. Zakończenie typowo polskie, wszyscy umierają. Podsumowując. Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Kryterium oceny rozrywka i emocje

blaxbla

Jak dla mnie to historia miała potencjał. Film mógł aspirować do czegoś na miarę Hooligans a wyszła z tego ni to komedia ni to dramat. Fajnie że Ci się podobał, wiadomo ile ludzi tyle gustów. Być może mi się nie podobało bo wolę klimaty ganksterskie czy kibolskie bardziej na poważnie coś jak w Krew z krwi (super serial polecam jeśli jeszcze nie widziałeś) natomiast tak jak napisał autor wątku Furioza idzie w stronę Vegi dla mnie to filmy do taniej rozrywki, nic co zapada w pamięć ani nie pozostawia chęci obejrzenia jeszcze raz.
Moim zdaniem zmarnowany potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones