PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703669}
5,4 2 389
ocen
5,4 10 1 2389
Sama słodycz
powrót do forum serialu Sama słodycz

3 odcinek w tvnplayer.

ocenił(a) serial na 3

Jak oceniacie 3 odcinek? :)

ocenił(a) serial na 9
Andr3as

Ciekawie się zapowiada, Ona wyjeżdża a Piotrek może wychowa tego zwierza. A Patrycja chyba nie jest taka zła, przyznała sie do tego, że zwróciła mu uwagę dosyć podniosłym głosem (jak najbardziej prawidłowo, bo ten chłopak aniołkiem nie jest) i myślę, że wkońcu Fryderyk umówi się z Patrycją albo z Marianną.

ocenił(a) serial na 3
battless

Znasz tą piosenkę na koniec 3 odcinka ? :)

ocenił(a) serial na 9
Andr3as

Znam:)

użytkownik usunięty
Andr3as

Nie dość, że serial żenujący i dla idiotów to jeszcze klakierzy z tvn nawet nie potrafią się dobrze zakamuflować odstawiają tandetną szopkę zachwalając tą szmirę... Czy wy macie chociaż trochę godności?

ocenił(a) serial na 9

Kings & Queens - I'm Looking

http://mp3vip.org/music/Kings+%26+Queens+-+I%27m+Looking

ocenił(a) serial na 3
battless

Dzięki, szukałem tego długo dzisiaj. :)

ocenił(a) serial na 3

Już jakieś teorię spiskowe? to nie tutaj.

ocenił(a) serial na 3

Myślisz że Twój gust filmowy jest jedyny prawidłowy i wszyscy będą myśleć jak Ty?

użytkownik usunięty
Andr3as

Tu nie chodzi o gust filmowy tylko o prostactwo serialu. Oceniłeś 10/10 więc widać, że nie grzeszysz intelektem i mało innych seriali/filmów widziałeś - nie masz porównania, a niskie horyzonty obycia kulturowego usprawiedliwiasz różnicami gustów, co nie ma sensu, bo tu nie chodzi o tematykę serialu tylko żenujący poziom jego fabuły, aktorstwa i dialogów.

ocenił(a) serial na 3

Dałem 10/10 tylko na ,,zachętę'' bo liczyłem na coś lepszego, ale gdzieś po 5, może 6 odcinku czyli gdzieś w połowie kiedy serial się rozkręci na dobre i wtedy będzie go można ocenić, dopiero to zrobię, a nie jak Ty po 1 czy 2 drugim odcinku.....
Teraz serial oceniam na 4 albo 5/10, bo chociaż są sceny beznadziejne i ma się ochotę wyłączyć po nich tv, to są też fajne i ciekawe sceny..... dlatego zobaczę co będzie dalej....

ocenił(a) serial na 3

Po za tym patrząc na to że serial Californication oceniasz na 10 i dodajesz do ulubionych jest przykładem hipokryzji do kwadratu razy sześcian, bo to jest dopiero serial o żenującej fabule, i braku sensownych dialogów, który przyciąga samych gimbusów oraz ludzi bez intelektu i mózgu.....

Andr3as

Iloczyn oraz Andr3as - Oboje jesteście sobie równi, nie oceniamy serialu kiedy go nie widzieliśmy całego. Większość seriali ma (ten akurat niestety nie) funkcje oceny odcinka. Wystawienie oceny 1 lub 10 dla całego serialu po 3 czy 4 odcinkach... Tego się nie robi. - Mogę tylko powiedzieć.

Andr3as

Byle Adamczyk nie dał z siebie zrobić takiej "dupy wołowej" jak w Przepisie na życie.

ocenił(a) serial na 3
marco03274

Nie da , w końcu musi się synem zająć. :)

ocenił(a) serial na 3
marco03274

w "Przepisie" Adamczyk był GE-NIAL-NY! Postać była dupowata, ale przecież taka miała być, Adamczyk odegrał tę rolę świetnie;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones